Hakkımızda

Saç Kolik - ORB ENERJI SANAYI VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.

Sackolik.com sizlere Dünya 'nın en kaliteli ve seçkin profesyonel saç bakım ürünlerini sunmaktadır. %100 orjinal ürün garantisiyle sizlere 6000 den fazla ürünle hizmet sunan firmamız, aynı zamanda sizleri garanti altına almaktadır. Sizlere birçok ürünü çok ucuz fiyatlarla alma imkanı sağlayan firmamız sizlere iade garantisi de sunmaktadır. 80 'nin üzerinde popüler markayla siz değerli kullanıcılarımıza hizmet sağlayan firmamız her tip ve modeldeki saç için sizlere ürün sunmaktadır.

Saç bakım sorunlarınızla alakalı her şey için müşteri hizmetlerimizin size destek sağlayacaktır. Hepsi özel eğitim almış saç uzmanlarımız siz değerli müşterilerimize en doğru ürünleri tavsiye ederek, sizlerin kısa sürede sonuca ulaşmasını sağlayacaktır.

Sackolik.com sadece satış amacı gütmemektedir. Bu nedenle de yüksek kalitede hizmet sunarak, kalıcı müşteriler edinmek amacıyla, siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca hiçbir müşterimizin şikayetine kayıtsız kalmamak amacıyla kendini sürekli geliştiren ve yenilikçi bir hizmet anlayışı sunmaktadır.