Product filters Product filters

John Frieda

Amerika 'da 1998 senesinde kurulan firma, dönüşüm çizgisiyle popüler olacak, sıra dışı saç bakım ürünleri markası oluşturma yolunda ciddi adımlar atmıştır. İnsanın vazgeçilmez parçası saçları mükemmel bir şekilde şekillendirmeyi amaçlayan John Frieda profesyonel saç bakımında A plus ürünleri tarafınıza sunuyor. Her saç tipi ve rengine uygun ürün gamıyla, saçlarınıza en uygun olan ürünü seçmenizde size kolaylık sağlıyor.

John Frieda markasına ait ürünlerimize ise aşağıda katalog olarak listelenmiştir. Bu markanın en popüler ürünleri arasında ise düzleştirici ve saç bukleleri belirginleştirici ürünleridir. Saçlardaki istenmeyen elektriklenmeleri engelleyen bu ürünler siz kadınların işini kolaylaştıracaktır.

John Frieda markasına ait serileri inceleyecek olursak;

John Frieda Frizz-Ease Serisi: Bu seri sayesinde elektriklenmeyen ve kabarmayan saçlara kavuşabilirsiniz. Bu serinin en önemli ürünleri arasında bakım serumları, maskeler ve şekillendiriciler vardır. Elektriklenmeyen, düz, kabarmayan ve dalgalı saçları oluşturmanız için size özel oluşturulmuş bir seridir.

John Frieda Luxurious Volume Serisi: İnce tenli saçlara sahip kişilerin genellikle tercih ettiği bu seri, hacim isteyen kişilere özel olarak geliştirilmiş bir seridir. Cansız, zayıf ve ince telli saçların daha sağlıklı ve kalın telli gözükmesini sağlayan bir seridir.

John Frieda Sheer Blonde Serisi: Açık sarı ve koyu saçlara özel olarak tasarlanmış bir seridir. Renkli, özellikle de açık sarı saçların daha çok parlamasını sağlayan bir seridir. Saçların matlaştıran kalıntılardan arındırmayı amaçlayan bu seri, saçlara istenilen sağlığı kazandırmada sizlere yardımcı olacaktır.

John Frieda Brilliant Brunette Serisi: Kahve tonlarda olan saçların ışıklı ortamlarda mat görünmesine neden olan pigmentler saçların mat görünmesine neden olmaktadır. Bu seri içeriğinde bulunan özler sayesinde koyu kahve tondaki saçların ışıltılı görünmesini sağlar.

John Frieda Full Repair Serisi: Boyalı ve işlem görmüş saçlar için özel olarak formüle edilmiş bir seridir.Saçlara yoğun bakım yaparak; onarılmasını sağlayan özel bir seridir.

John Frieda Radiant Red Serisi: Kızıl saçlı bayanların saçlarına ışıltı kazandırarak, saçların daha yumuşak olmasını sağlar.