Kerastase

Kuaförünüz en doğru seçimler konusunda sizleri Kérastase markasıyla buluşturuyor. Saç bakım ürünleri konusundaki çok ciddi bir ürün olmaya devam ediyor. Kérastase gerçekten de iyi derece bakım sağlayan eşsiz bir markadır. Kerastase tüm kadınlar için özel bir tercihtir. Duygu ve keyif; Kerastase ürünlerinin dokusunun, uzman kişilerce yapılmış sıradışı masajdan kaynaklı memnuniyeti sağlar.

Güzelliği yeniden sizlere sonmak kuaförünüz becerisindendir.

Kérastase birçok bakım ürünü ile, kullanıcıların ulaşmak istedikleri eşsiz saçlara ulaştıran, özel bir bakım servisidir.

Derinlemesine temizlik ve bakım :

L'Oréal 'in alt markası olan Kérastase teknolojiyi sonuna kadar kullanarak, bu markaya yenilikçi çözümler sunma konusunda destek sağlıyor.

Bu son teknoloji, ileri düzeydeki testlerle eş zamanlı olduğundan Kérastase kullanıcılara ileri düzeyde saç çözümleri sunan bir marka haline geliyor.

Saçın en kök noktasından en üst noktasına kadar bakım sunmakta olan Kerastase bio düzenleyici bir bakım servisidir. Kerastase, saç konusunda ileri teknolojiyle ulaşmış bakım servislerini kullanıcıya sunar. Sizleri Saç bakımında lüx kavramıyla tanıştırıyor.

Sorunsuz bir saç deneyimi:

Saç bakımında geneleksel bir akım sağlayan, güçlendirici, yoğunlaştırıcı etkisiyle, kadınların bu ürüne karşı istek ve talepleri artıyor.

Saç 'ın en üst noktasından, saç köklerine kadar derinlemesine bir bakım sunuyor.

Kérastase test edildi ve şu sonuçlara varıldı :

Kérastase kişilere yenilikçi formül ve ürünler sunma konusunda uzman bir markadır. Eşsiz ve sıradışı içeriği, paketleri ve ürün içinde profesyonellerden uygulama aşamaları bulunuyor.

Saçlarda benzersiz bir his bırakır ve saçların daha parlak görünmesini sağlar.

Ürünleri kullanırken ürünlere ait eşsiz kokular, duş keyfinizi artırmanızı sağlamaktadır.

Kérastase, en iyi kuaförleri tarafından formüle edilmiş bir markadır. Bu nedenle Dünya 'nın de en iyi kuaförleri tarafından tavsiye edilmektedir.


               
               
               
               
               
               
               
               
               
             
Kerastase Densifique 30x6ml

  395.90 TL (Including tax)

 
               
               
               
               
     
Kerastase Elixir Ultime Saç Banyosu 250ml Save 18%
Kerastase Elixir Ultime Saç Banyosu 250ml

85.00 TL   69.90 TL (Including tax)

         
               
         
Kerastase Fusio Dose Booster Omega 4ml Save 24%
Kerastase Fusio Dose Booster Omega 4ml

17.00 TL   12.90 TL (Including tax)

     
               
               
               
               
               
               
 
Kerastase Initialiste 60ml

  119.90 TL (Including tax)

             
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

Reviews

Merhabalar...

Bu ürünü daha önce hiç kullanmadım. saçlarımda çok seviyorum ve dökülmesinde rahatsız oluyorum diplerinde kuruluk var sanırım kaşıntı yapıyor. hangi ürünü tevsiye ederisniz. dönüş olursa sevinrim

Benim saçlarım incé telli ve dökülüyor aynı zamanda rofleli de saçlarımı güçlendirmek için densifique serumu kullanmak istiyorum ama hangi şampuanı kullanacağım à karar veremedim bana yardımcı olur musunuz??

ben kerastase amınexıl force r serum siparişi verdim daha kullanmak nasip olmadı çoğu kuaförler bunu önerdiler ilk deneyimim olcak inşlah etkisini görürüm kuaförlerde çok pahalı olduğu için arkadaşım bu siteyi önerdi bunu daha önce kullanan varmı nasıl bi etkisi oluyor bu arada saçlarım çok dökülmedi ama gitikçe hızlanmaya başladı dökülmesi durdurmak istiyorum bu arada yaşım 24 saygılar bayanlar ve baylar

Merhaba Elif Hanım;
http://www.sackolik.com/kerastase-nutritive-bain-satin-1-normal-veya-hafif-kuru-saclar-icin-besleyici-sampuan-250ml.html bu şampuanı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Saygılarımızla.

merhaba,saçlarım sarı olduğu için çok kuru sert ve yıpranmış durumda. bana acil bakım için saçımı ağlıklı hangi ürünü tavsiye edersiniz

saçlarım uzamıyor hangi şampuanı ve yan ürün olarak neler kullanabilirim

BENIM SACIM KISA CABUK UZATAN URUN NE KULLAN MALIYIM TESEKKURLER

saçlarım doğal kıvırcık düzleştirici yüzünden buklelerim bozuldu birkaç aydır düzleştirmiyorum ama hala eskisi gibi değil.

merhabalar, saçlarım gür fakat ince telli ve cabuk kopup kırılıyor ve cok zor uzuyor, ne önerirsiniz?

saçlarım yağlı ince telli hangi ürünü önerirsiniz...

Saç diplerim yağlı uçları kuru, saclarım balyajlı kerastase yağ dengeleyici şampuan kullanıyorum ama 1000 ml olan şampuanı listede göremedim.

Kerastase güçlü ve köklü bir marka bana göre ayrıca saç konusunda da oldukça kaliteli ve doğru sonuca ulaştıran ürünlerini bir çok zaman kullanmışımdır.

merhaba, saçlarım kıvırcık ama röfle yüzünden çok fazla hasar gördü şimdi kendi rengime dönmeye çalışıyorum ama uçlar kestirsem de yıpranmış durumda ve buklelerim bozuldu genel olarak sadece kerastase olmak zorunda değil sitenizde bulunan hangi ürünleri tavsiye edersiniz?

Elif Hanım Merhaba;
Size davines markamızın şu ürünlerini öneriyoruz. Sırasıyla bağlantıları şu şekildedir;
https://www.sackolik.com/davines-volu-hacim-kazandiran-sampuan-250ml.html
https://www.sackolik.com/davines-nourishing-yipranmis-kuru-sac-maskesi-250ml.html
https://www.sackolik.com/davines-defining-volume-mousse-hacim-kopugu-250ml.html

Saygılarımızla.
Saçkolik

Benim saçlarım ince Telli ve cansız hiç boyatmadım çok yıpranmış değiller hangi ürünleri almalıyım lütfen sırasıyla yazarmısınız ?

Sacı uzatan hangisii acaba :))

Sayın Gözde Hanım;
Bulunduğunuz kategorideki Densifique serisini kontrol etmenizi tavsiye ediyorum.

Saygılarımızla.
Saç Kolik

saçlarım iki günde yağlanıp ve dökülüyor dökülmemesi için gerçekten kanıtlanmış olan bir öneriniz varmı serisinde

Oğuz Yanal saç tasarımı ile yaklaşık 3 ay önce tanıştım , Saçlarım ciddi anlamda daha önce yapılan işlemlerden dolayı yıpranmış ve bakımsızdı , bir türlü istediğim gibi olmuyordu Oğuz bey , age premium serisini kullanma mı önerdi , saçlarım kısa bir sürede eski haline döndü Oğuz Yanal saç tasarımına ekibine ve saçkolik.com olan satış sitesine çok tskederm ... :)))

saçlarım yıpranmış ve kuru gözüküyordu ? Bu yüzden araştırma yaptım ve arkadaş tavsiyesi üzerine Nutritive serisini kullanmaya başladım önceleri yararlı olmıycağını düşündüm ama sonrasında saçlarımın men oranını çok güzel bir biçimde dengeldi ve kuru ve yıpranmış görünmesini engelldi

Saçlarım boyalı ve röflelidir genelde, boyaların zararlı etksinden kurtulmak için araştırma yaparken kerastase reflection ile tanıştım , saçlarım çok daha parlak ve bakımlı gözüküyor şu anda boyanın zararlı etkilerine karşıda ayrıca koruyor saçlarımızı

Saçlarım çok yağlanıyordu bir çok şampuan ve marka denememe rağmen bir türlü istediğim etkiyi göstermedi ,resistance serisinin kullanmaya başladım bende şu an için 3 .günüm ürünün kullanalı ilerde etkisinden bahsedecğim yine yorumlarda :))

Benimde kerastase markasıyla ve ürünleri ile tanışmam bu yaz güneş öncesi ve sonrası bakım için kullanılan Kerastase - Soleil ile oldu bu şekilde güneşin yıpratıcı etkisinden kurtulmak için araştırıken bulmuştum çok memnun kaldım

Birçok mükemmel bitki özü ve argan yağlarının karışımından oluşan kerastase elixir ultime ürünün kullanıyorum canlı ve parlak saçlara kavuşmamı sağladı şu an için herhangi bir sıkıntım yok ve memnumum kullandığım üründen

Kerastase markasının diğer bir özel serisi dermo calm ı kullanıyorum bende saç dipleri için kızarıklarım vardı ve kaşıntılar çok iyi geldi kullanma sürem ise daha 2. ayımdayım iyi günler.

İnce telli saçlarım için kerastase cristalliste kullandım , yaklaşık 15 gün oluyo ürünü alalı şu ana kadar çok memnumum ,böyle bir ürünle bizi tanıştırdığı için saçkolik.com ekibine çok tskederm iyi günler.

İnce telli saçlarım için kerastase kristalliste kullandım , yaklaşık 15 gün oluyo ürünü alalı şu ana kadar çok memnumum ,böyle bir ürünle bizi tanıştırdığı için saçkolik.com ekibine çok tskederm iyi günler.

kerastase fusio dose serisini kullanmıyorum kuru ve yıpranmış saçlarım için kullamıştım ,çok beğendim.

Kerastase - Initialiste kullanıyorum bende kesinlikle sizlerede tavsiye ederim , şu ana kadar kullandığım kerastase serisi ve şampuanları içinde en eçok beğendiğim ürünü

Kerastase home serini kullanmaktayım bende , zaten farkını kullandığım ilk günden beri görmekteyim , loreal markasının çok güzel bir ürünü zaten kalitesinden asla taviz vermeyen bir marka

Bende kerastase densifuque serini kullanıyorum yaklaşık 4 aydır çok memnumum

Kerastase şekillendirici seriyi denemenizi tavsiye ederirim :) çok etkili

Kerastase resistance serisini kullanmıyorum bende çok memnumum çok kaliteli bir ürün

Kerastase home serisini kullanmıyorum bende , bende tavsiye üzerine kullanmaya başladım , bir çok firmanın home serisi olmasına rağmen bu çok farklı geldi ve etkisini gördüm

Kerastase şampuanı bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım özellikle yağlanma karşıtı saç derisini düzenleyen şampuanını , etkisini çok kısa zamanda gösterdi şu an memnumum ve kullanmaya devam ediyorum.

Kerastase dökülme önleyici seriye başladım yaklaşık 1 ay önce şu an çok memnumum ve kullanmaya devem ediyorum iyi günler.

Kerastase densifigue ürününden kullanmaya başladım 3 ay önce saçlarım için dökülme problemini çözdü gibi , zaten loreal in bir ürünü olduğundan kaliteli bir marka ve güvendiğim için kullanmaya başladım çok memnun kaldım

kerastase kalın telli saçların bakımı için olan şampuandan kullandım , eski kullandığım markaya göre çok daha etkili ve kalıcı çözümler sundu saçlarım için

kerastase ürününün özellikle saç bakım konusunda çok iyi olduğunu duymuştum , kullandığımda gerçekten etkisini çok bauk gördüm , özellikle ince telli olan saçlarıma çok iyi geldi ...

Kerastase markasıyla ve ürünleri ile tanışalı daha 3 ay oldu , daha önce kulandığım markalara göre çok daha çabuk etkili ve çok daha kaliteli ,böyle bir ürünü en uygun fiyatlarla bize hizmet sunduğunuz için teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Kerastase markayı kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim , dünyada en çok reklamı yapılan tüm bakım ve moda dergilerinde yer alan bir üründür.

Kerastase markası ürünleri çıktığı günden beri kullanırım çok kaliteli ve çok güzel bir üründür.

Ahmet Bey; Schwarzkopf ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

Kerastase dışında önerebileceğiniz bir marka var mı?

Kerastase bence çok iyi bir marka tavsiye ederim.

Densifique Serisi 'ni kontrol edebilirsiniz. Ayrıca testler sonucu 1700 yeni saç teli çıkardığı söylenmektedir.

Saygılarımızla.

Kerastase 'nin saç çoğaltıcı denilen ürünü hangisidir. Ya da gerçekten de saç çoğaltıyor mu?

Ayşe Hanım;
Kerastase L'Oréal markasına ait profesyonel bir saç markasıdır. Dünyada kendini kanıtlamış ender saç ürünlerinden bir tanesidir.

Sevgiler

Kerastase 'in schwarzkopf markası mıdır?