Ürün Teslimat Bilgisi

Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir . Genel olarak ürünler aynı gün kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmeler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Kapıda Nakit ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli (Sipariş Tutarı 100 TL altında ise Kargo bedeli ve) + 4,90 TL Kapıda Nakit ödeme hizmet bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile sesli onay alınmaktadır.